tracking

Kā iztīrīt robotu putekļu sūcēju

Mūsdienu dzīve ir ļoti saspringta, kamdēļ mūsu rīcībā esošais brīvais laiks vienmēr ir par maz un arī tas vēl ir jāsadala starp mājām, darbu, bērniem… lai iegūtu vairāk laika, arvien vairāk ģimeņu izlemj iegādāties ierīces, kas var tām palīdzēt veikt ikdienas mājas darbus. Un robots putekļu sūcējs ir viena no šādām ierīcēm. Un tomēr, kā jau jebkurai sadzīves tehnikai, arī šiem robotiem nepieciešama apkope. Turpini lasīt un uzzini, kā tīrīt robotu putekļu sūcēju un ieeļļot tā sastāvdaļas.

Pirmkārt, kā darbojas robots putekļu sūcējs?

Lielākā daļa šo robotu ir apļveida formas, un to apakšdaļā, kas saskaras ar grīdu, ir rotējošas sukas. Apļveida forma nodrošina augstāku kustības brīvību.

Šo putekļu sūcēju virspusē atrodas vadības panelis, kuru var vadīt gan ar roku, gan izmantojot tālvadības pulti vai viedtālruni.

Vispārīgi runājot, robota putekļu sūcēja darbības princips diži neatšķiras no tradicionālajiem putekļu sūcējiem: birstes savāc un filtrē netīrumus pirms tos noglabāt netīrumu tvertnē, kuru pēc katras lietošanas reizes nepieciešams iztukšot.

Nepieciešamie palīglīdzekļi

Soļi 1: SENSORA APKOPE

Lai robots spētu identificēt šķēršļus, nenokristu vai neieskrietu kaut kur un varētu droši pārvietoties pa mājvietu, putekļu sūcēja priekšā un aizmugurē atrodas sensori. Tie kalpo kā ierīces acis un ir rūpīgi jātīra. Lai notīrītu tos no putekļiem, izmantojiet mīkstu drāniņu, kas samitrināta siltā ziepjūdenī.

Soļi 2: FILTRU TĪRĪŠANA

Ja nepieciešams tīrīt filtru, iesakām ievērot ražotāja norādījumus. Ierasts, filtrus vispirms jātīra ar mīkstu saru suku, bet pēc tam ar cita putekļu sūcēja palīdzību tiek savākti smalkie atlikumi. Visbeidzot, ja tas ir pieļaujams, izmazgājiet filtrus ar tekošu ūdeni, bet ja filtri ir bojāti – nomainiet tos.

iztīrīt robotu putekļu sūcēju

Soļi 3: NETĪRUMU SAVĀCĒJTRAUKA UN SUKU TĪRĪŠANA

Pēc katras lietošanas reizes iztukšojiet netīrumu savācēj trauku, bet reizi mēnesī arī izmazgājiet to ar tekošu ūdeni. Pirms ievietošanas atpakaļ, pārliecinieties, ka trauks ir pilnībā nožuvis.

Rotējošās birstes aptin sev apkārt dažāda veida pavedienus, matus, dzīvnieku spalvu. Tiklīdz pamanāt, ka šādi atlikumi ir sapinušies uz sukām, notīriet tās. Tas neļaus birstēm iestrēgt un salūzt. Lai to izdarītu, jums tās vispirms būs jāizņem, ievērojot ražotāja norādījumus.

Soļi 4: RITEŅU TĪRĪŠANA

Robots putekļu sūcējs parasti ir aprīkots ar centrālo riteni un dažiem sānu riteņiem.

Notīriet centrālo riteni ar mazu suku un ar pinceti noņemiet visus pavedienus, kas var traucēt tā rotācijai.

Attiecībā uz sānu riteņiem, ja iespējams, tie ir jānoņem un jānotīra ar mīkstu, mitru drānu.

iztīrīt robotu putekļu sūcēju

Soļi 5: SASTĀVDAĻU EĻĻOŠANA

Šī ir obligāti veicama apkopes daļa, kas nodrošinās ierīces ilgu kalpošanas laiku. Berze izraisa detaļu nodilumu, kas var atsaukties uz robota darbības kvalitāti, pat riskējot sabojāt grīdu!

Lai izvairītos no šāda veida problēmām, pietiek uzklāt piemērotu smērvielu, piemēram, WD-40 Multi-Use Product, kas nodrošinās detaļu vienmērīgu kustību, vienlaicīgi nepiesaistot putekļus un netīrumus. WD-40 Multi-Use Product neatstās nekādus nosēdumus, to ir iespējams lietot uz visu veidu metāliem un plastmasām, un tas ir piemērots riteņu, tapu un rotējošo suku eļļošanai.

Tā lietošana ir vienkārša: paceliet dubultās pozicionēšanas sistēmas salmiņu precīzai uzklāšanai, izsmidziniet WD-40 Multi-Use Product uz detaļām, kuras plānojat ieeļļot un ļaujiet produktam dažas minūtes iedarboties. Tad ņemiet auduma drāniņu un noslaukiet produkta pārpalikumus.

iztīrīt robotu putekļu sūcēju

IZTĪRĪT ROBOTU PUTEKĻU SŪCĒJU PAŠA SPĒKIEM IR VIENKĀRŠI!

Robots putekļu sūcējs ir visnotaļ sarežģīta ierīce. Lai parūpētos, ka tas darbojas pēc iespējas labāk un pēc iespējas ilgāk, arī mums tiem ir jāvelta nedaudz sava laika. Sekojot mūsu norādījumiem, kā iztīrīt robotu putekļu sūcēju paša spēkiem!

Atruna

Šos aprakstītos un demonstrētos WD-40 produktu pielietojuma veidus uzņēmumam WD-40 ir ieteikuši paši lietotāji. Uzņēmums WD-40 nav šos veidus testējis, līdz ar to šie pielietojuma veidi nav uzskatāmi par oficiālām rekomendācijām. Lietojot jebkuru WD-40 produktu, pirmkārt, jāņem vērā mērķis, kam tas paredzēts. Vienmēr sekojiet līdzi instrukcijām un brīdinājumiem, kas rakstīti uz produkta iepakojuma.

Saistītās pamācības

Sazinieties ar mums

SIA „GETZ NORDIC“ Dēļu iela 4 Rīga LV-1004

© 2021 WD-40 Company