tracking

Kā notīrīt velosipēdu 10 minūtēs

Parūpējies par savu mīļāko divriteni! Atrod 10 minūtes laika, lai pilnvērtīgi notīrītu to. Tieši tā, mēs apsolām, ka nieka 10 minūšu laikā Tavs velosipēds būs tīrs un spīdīgs!

Ievēro šos sešus soļus un tavs velosipēds būt tikpat tīrs kā pirmajās dienās pēc izbraukšanas no veikala. Velosipēda tīrīšanu iesakām veikt regulāri un tīrīšanas biežumu pielāgojot tā pielietojuma veidam. Pilsētas ielās izmantotu riteņu tīrīšanu iespējams veikt reizi divās nedēļās, bet kalnu velosipēdu, kas tiek izmantoti bezceļu braukšanā, tīrīšana būtu jāveic pēc katras tā lietošanas reizes.

Uzrotiet piedurknes, atrodiet nepieciešamos palīglīdzekļus, un ķerieties pie darba!

Nepieciešamie palīglīdzekļi

  • Trauks ar ūdeni, vai tekoša ūdens šļūtene

  • Velosipēda tīrīšanas rīku komplekts vai mīksta saru birste

  • Mīksts audums

  • Mazgāšanas līdzeklis

  • WD-40 Multi-Use Product

  • Statīvs (ja pieejams)

Soļi 1: ATRODIET PIEMĒROTU VIETU

Pirmkārt, sagādājiet visus iepriekš minētos materiālus ar kuru palīdzību vien dažu minūšu laikā spēsiet notīrītu velosipēdu. Pēc tam ārtelpās atrodiet piemērotu vietu ar labu ūdens noteci, kur veikt velosipēda tīrīšanu. Ja vēlaties to darīt garāžā vai darbnīcā, rēķināties, ka visapkārt var uzrasties netīrumi. Lai atvieglotu tīrīšanu, velosipēdu var uzstādīt arī uz statīva. Ja Tev nav pieejama šāda tīrīšanas vieta, iesakām doties uz kādu automazgātavu. Visbeidzot ieplāno laiku arī ķēdes apkopei, lai Tava divriteņa tīrīšana būtu perfekta.

Soļi 2: SAMITRINI VELOSIPĒDU

Kad esat nofiksējuši velosipēdu, varam ķerties pie tīrīšanas. Vispirms samitriniet to ar tekošo ūdeni no dārza šļūtenes. Ja izmantojat augstspiediena mazgātāju, izmantojiet vismazāko pieejamo spiedienu, pretējā gadījumā riskējat sabojāt velosipēda daļas. Šāda samitrināšana ļaus atbrīvoties no lielākajiem netīrumiem.

Ja vēlaties izvairīties no liela ūdens patēriņa, priekšroku dodiet traukam ar ūdeni un sūklim. Tomēr, šāda metode prasīs vairāk laiku un pūļu.

notīrīt velosipēdu 10 minūtēs

Soļi 3: IZSMIDINI WD-40 SPECIALIST BIKE CLEANER

Kad velosipēds ir slapjš, varat izmantot ziepjveidīgu līdzekli, lai to rūpīgi notīrītu. Šim nolūkam iesakām WD-40 Specialist Bike Cleaner, kuru iespējams pielietot uz visām velosipēda detaļām. Tas noņems dubļus, putekļus, darvu un citus netīrumus. Bagātīgi izsmidziniet līdzekli, pārklājot visu velosipēdu: rāmi, riteņus, ķēdi, zobratus, pedāļus, u.c. Pēc tam ļaujiet produktam īsu brīdi iedarboties.

Soļi 4: NOTĪRIET NETĪRUMUS

Lai pilnvērtīgi atbrīvotu velosipēdu no netīrumiem, izmantojiet speciālu velosipēdu suku un / vai sūkli. Ir tīrīšanas komplekti, kas īpaši izstrādāti velosipēdam un satur birstes, kas pielāgotas ķēdei, spieķiem un zobratiem. Izmantojiet tos, lai katra velosipēda detaļa tiktu atbrīvota no netīrumiem. Ja velosipēds ir bijis ļoti netīrs, atkārtoti izsmidziniet WD-40 Specialist Bike Cleaner.

notīrīt velosipēdu 10 minūtēs

Soļi 5: NOSKALOJIET UN NOSLAUKIET

Noskalojiet velosipēdu ar tekošu ūdeni vai arī notīriet to ar tīrā ūdenī izmērcētu sūkli. Ja pamanāt kādus netīrumus, tad atkārtoti varat pielietot tīrīšanas līdzekli un suku. Kad esat sasniedzis vēlamo rezultātu, noslaukiet velosipēdu ar drānu. Patiešām, neiesakām ļaut velosipēdam nožūt saulē, jo tīrīšanas līdzeklis žūšanas laikā var atstāt baltus plankumus.

Soļi 6: AIZSARDZĪBA PRET KOROZIJU

Pēdējais velosipēda tīrīšanas solis, pasargājiet tā rāmi no korozijas. Kenija Bīlija (Kenny Belaey) padoms skan šādi: ņem rokā zeķi, apsmidzini to ar WD-40 Multi-Use Product, un tad ieberzē visu riteņa rāmi. Tā rezultātā, rāmis būs pasargāts no korozijas un mitruma! Pie tam, daudzfunkcionālais produkts piešķirs velosipēdam arī spīdumu un atjaunos rāmja mirdzumu. Jūs, protams, zeķes vietā varat izmantot arī mikrošķiedras drānu.

notīrīt velosipēdu 10 minūtēs

NOTĪRĪT VELOSIPĒDU 10 MINŪTĒS IR VIENKĀRŠI!

Tīrīšana nekad nav bijusi tik ātra un notīrīt velosipēdu 10 minūtēs ir vienkārši! Tagad laiks parūpēties arī par ķēdi (attaukošana un eļļošana), lai paveiktu nevainojamu divriteņu apkopi. Kā to paveikt, uzzināsiet izlasot arī citas mūsu sagatavotās velosipēdu tīrīšanas pamācības. Un neaizmirstiet, regulāri tīrīts velosipēds Jums kalpos ļoti ilgi!

Atruna

Šos aprakstītos un demonstrētos WD-40 produktu pielietojuma veidus uzņēmumam WD-40 ir ieteikuši paši lietotāji. Uzņēmums WD-40 nav šos veidus testējis, līdz ar to šie pielietojuma veidi nav uzskatāmi par oficiālām rekomendācijām. Lietojot jebkuru WD-40 produktu, pirmkārt, jāņem vērā mērķis, kam tas paredzēts. Vienmēr sekojiet līdzi instrukcijām un brīdinājumiem, kas rakstīti uz produkta iepakojuma.

Saistītās pamācības

Sazinieties ar mums

SIA „GETZ NORDIC“ Dēļu iela 4 Rīga LV-1004

© 2021 WD-40 Company