tracking

banner mup 1920x385

Par mums

Vēsture

Par mumsUzskatīts par problēmu risinātāju Nr.1 dažādos ar tehniku un ne tikai saistītos jautājumos, daudzfunkcionālā eļļa WD-40 joprojām ir viens no atpazīstamajiem zīmoliem, ko izmanto mājsaimniecību un profesionāļu vajadzībām visā pasaulē.

Pirms vairāk nekā 60 gadiem WD-40 radīja trīs “Rocket Chemical Company” darbinieki. Nelielā laboratorijā Sandjego, Kalifornijā, viņi centās izveidot produktu līniju, kas ietvertu šķīdinātājus rūsas novēršanai un attaukošanas līdzekļus aviācijas un kosmiskās rūpniecības nozares vajadzībām.

Komandu vadīja ķīmiķis Norms Larsens (Norm Larsen), kurš meklēja risinājumu ūdens izspiešanai NASA kosmiskajai raķetei „Atlas“ ar mērķi aizsargāt to pret rūsu un koroziju. Larsenam un viņa komandai bija nepieciešami 40 mēģinājumi, lai radītu pasaulslaveno formulu; šis ir veids, kā produkts ieguva savu nosaukumu WD-40.

Pēc kāda laika izrādījās, ka darbinieki ņem produktu uz mājām un atklāj arvien vairāk tā pielietošanas iespēju. Tas Larsenam lika eksperimentēt ar WD-40 ievietošanu ērti lietojamos aerosola flakonos, un pirmie flakoni veikalos tika pārdoti 1958. gadā.

Divu gadu laikā uzņēmums bija kļuvis divtik liels, un 1969. gadā “Rocket Chemical Company” tika pārdēvēts tāpat kā tā vienīgais produkts WD-40.

Gadu gaitā tūkstošiem lietotāju ir rakstījuši uzņēmumam WD-40, atklājot savus unikālos (vai reizēm – vienkārši dīvainos) produkta lietošanas veidus. Viens no interesantākajiem stāstiem ir par autobusa šoferi Āzijā, kurš izmantoja WD-40, lai atbrīvotos no pitona, kas bija saritinājies zem autobusa.

Citā gadījumā policisti izmantoja WD-40, lai izvilktu kramplauzi, kas bija iesprūdis gaisa kondicionēšanas atverē. Formula ir rūpīgi sargāts noslēpums, taču šodien tā ir tāda pati kā tad, kad tā pirmo reizi tika nodota lietošanā cilvēkiem, kuri katru dienu atklāj jaunus slavenā zilās un dzeltenās krāsas flakona lietojumus.

Mūsu zīmoli

Papildus slavenajam zilās un dzeltenās krāsas flakonam WD-40 Company tagad piedāvā plašu produktu klāstu, kas paredzēts specializētai apkopei un tīrīšanai visu veidu lietotājiem – rūpnieciskā darba veicējiem, entuziastiem, amatieriem, kā arī mājsaimniecības vajadzībām.

WD-40 Specialist ir profesionālas klases specializēto produktu līnija, kas izstrādāta sarežģītu uzdevumu veikšanai, ar kuriem sastopas  entuziasti, profesionāļi un rūpnieciskā darba veicēji.

Vai tā būtu zīmējuma noņemšana no sienām, iekārtu apkope, motocikla vai velosipēda uzturēšana vislabākajā stāvoklī, WD-40 ir tikpat noderīgs, cik tas jebkad ir bijis, paliekot par problēmu risinātāju Nr.1 un tiekot galā ar jebkuru darbu.

Lai kāda būtu problēma, WD-40 to atrisinās!!

 

Sazinieties ar mums

SIA „GETZ NORDIC“ Dēļu iela 4 Rīga LV-1004

© 2021 WD-40 Company