tracking

banner superbikes 1920x385
team wd40 british superbikes1

Komanda “WD-40® British Superbikes”

GR Motosport 1995.gadā kā sponsors un braucējs izveidoja Tonijs Robinsons (Tony Robinson) un Brents Gledvins (Brent Gladwin).

Komanda radās pēc tam, kad čempionātos gūto uzvaru virkne priekšlaicīgi pārtrūka, jo Brents tika savainots, kas nozīmēja viņa kā braucēja karjeras beigas.

Tika nolemts, ka zināšanas un aprīkojumu nevajadzētu laist zudumā, bet tie būtu jāizmanto jauno braucēju atbalstam līdz čempiona titula sasniegšanai.

Pašreizējais komandas kā britu čempionu (2016) mērķis ir turpināt jauno talantu attīstīšanas stratēģiju, iesaistot braucējus čempionāta “British Superbike Championship” sērijās.

Liams un Alisters ir “Stauff Connect Academy” braucēji. Tā tika izveidota 2014. gadā ar mērķi attīstīt un uzturēt jaunos britu talantus. Tas palīdz gan Alisteram, gan Liamam sacensties attiecīgajos čempionātos un attīstīt savas prasmes visaugstākajā līmenī.

Karjeras sasniegumi

  • trophy 13 britu čempionāti
  • trophy 1 eiročempionāts

Komanda

mason law 18

Meisons Lovs (Mason Law)

Meisons pievienojās komandai 2017. gadā un 2018. gadā piedalījās čempionātā “British Superbike Championship”, startējot 1000cc klasē pēc veiksmīgas startēšanas 600cc klasē.

Meisons sāka braukt agrīnā vecumā, sākotnēji piedaloties bezceļu sacensībās. 2012. gadā viņš sāka piedalīties šosejas sacensībās, gūstot tūlītējus panākumus un savā pirmajā sezonā uzvarot junioru čempionātā “Kawasaki National Junior Championship”.

Iesauka: Outlaw
Dzimšanas diena: 25/11/1995
Dzimtā pilsēta: Benflīta
Mīļākā trase: Cadwell Park

liam delves bsb

Liams Delves (Liam Delves)

Liams ir komandas jaunākais braucējs, kurš piedalās čempionātā “HEL Motostar Performance Chamionship”. Liams ir atzīts par daudzsološu un talantīgu sportistu un vēlas parādīt savu labāko sniegumu šajā sērijā. Kā bijušais “NG National GP125” čempions Liams zina, kā uzvarēt, un noteikti to centīsies izdarīt arī ar komandu. Ārpus sacensībām Liamam patīk doties uz sporta zāli un spēlēt videospēles.

Iesauka: Delvesy
Dzimšanas diena: 22/7/2000
Dzimtā pilsēta: Birmingham
Mīļākā trase: Donnington

alistair seeley 18

Alasters Sīlijs (Alastair Seeley)

Alasters Sīlijs pievienojās komandai 2018. gada sezonā. Ar komandu “WD-40/Stauff Connect Academy” viņš piedalīsies čempionātā “Superstock 1000 Championship”.

Alasters, kas labi zināms ar savu neatlaidīgā darbā izkopto sacīkšu meistarību, izmanto savu Britu čempiona pieredzi, lai iegūtu vēl vienu titulu klasē, kurā viņš ir dominējis iepriekšējos gados.

Iesauka: Wee Wizard
Dzimšanas diena: 04/10/1979
Dzimtā pilsēta: Carrickfergus
Mīļākā trase: Snetterton

Sociālie tīkli

Sazinieties ar mums

SIA „GETZ NORDIC“ Dēļu iela 4 Rīga LV-1004

© 2021 WD-40 Company