tracking

banner bike1920x385

WD-40 BIKE®

wd40 bike

WD-40 BIKE – ekspertu izstrādāts produkts

WD-40 BIKE produktu klāsts ir īpaši izstrādāts tiem, kuri dod priekšroku pedāļu piedziņai, nevis motoram un tiem kuri dodas braucienā neatkarīgi no laika apstākļiem.

Riteņbraukšana nav tikai izklaide, tas ir dzīvesveids. Zinot to, cik kaislīgi riteņbraucēji augstu vērtē sava braucamā tehnisko stāvokli, mēs esam izstrādājuši WD-40 BIKE sēriju, lai atvieglotu apkopes, remontu un braukšanu.

Mēs esam ieguldījuši daudz laika veicot pētījumus un izstrādājot BIKE sēriju kopā ar velobraukšanas komandām un ekspertiem, lai piedāvātu nozarē labāko produktu sēriju, kas apmierina jebkuru jūsu vajadzību.

No “svētdienas” braucējiem līdz pat profesionāliem šosejas un kalnu sportistiem, visa spektra riteņbraucēji paļaujas uz mūsu produktiem, lai ilgstoši uzturētu savu riteni nevainojamā kārtībā. Nesatraucieties par laika apstākļiem un veltiet uzmanību ceļam, kas jums priekšā.

Mūsu BIKE sērija piedāvā produktus jebkurai situācijai. Ja nepieciešams ātri žūstošs attaukotājs ķēdes, zobratu vai pārslēdzēju tīrīšanu, WD-40 BIKE Degreaser ir lieliska izvēle.

Ja jums nepieciešama smērviela ar teflona (PTFE) lieliskajām eļļošanas īpašībām, izmēģiniet BIKE All Conditions Lube.

Ja nepieciešams universāls tīrīšanas līdzeklis, kas noņem dubļus, netīrumus un atgrūž tos no jūsu riteņa, lietojiet WD-40 BIKE Cleaner

Kad apstākļi pieprasa īpaši pielāgotas eļļošanas īpašības, izvēlieties BIKE Dry Lube – īpaši sausiem, putekļainiem apstākļiem un BIKE Wet Lube – slapjai un dubļainai videi.

Lai kādi būtu laika apstākļi, ar WD-40 BIKE jūsu ritenis vienmēr būs gatavībā.

 

clean lube protect

Mūsu produktu klāsts

bike allcondlube Bike All Conditions Lube smērviela
bike degreaser Bike Degreaser attaukotājs

Sazinieties ar mums

SIA „GETZ NORDIC“ Dēļu iela 4 Rīga LV-1004

© 2021 WD-40 Company