tracking

Privātuma politika

TIRGUS IZPLATĪTĀJA PAZIŅOJUMS PAR PERSONAS DATU AIZSARDZĪBU UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANU TĪMEKĻA VIETNĒ

SIA „Getz Nordic” ar uzņēmuma reģistrācijas numuru 40003251570 (“mēs”, “mūs” vai “mums”) ļoti nopietni uztver šīs vietnes apmeklētāju (“Jūs”) (“Vietne”) personas datu aizsardzību. Mēs esam apņēmušies ievērot datu aizsardzības tiesību aktus, kas reglamentē Jūsu personas datu apstrādi un piešķir Jums dažādas tiesības saistībā ar šo informāciju.

Uz ko šis paziņojums attiecas?

Šajā paziņojumā par konfidencialitāti (“Paziņojums”) aprakstīts, kā mēs izmantojam personisko informāciju, ko mums piegādājuši tīmekļa vietnes apmeklētāji, tostarp personisko informāciju, ko iegūstam, piedāvājot pakalpojumus Vietnē (“Pakalpojumi”). Jūs varat izmantot mūsu Pakalpojumus tikai tad, ja esat vecāks par 16 gadiem. WD-40 Company Limited (“WD-40 Company”) ir uzņēmums, kas pārvalda tīmekļa vietni. Uzņēmuma galvenā biroja adrese ir Brick Close, Kiln Farm, Milton Keynes, MK11 3LJ.

Mēs sniedzam šo Paziņojumu, jo Jums ir tiesības zināt, kādu informāciju mēs iegūstam par Jums, kā tā tiek aizsargāta un izmantota, kā arī apstākļus, kādos tā tiks izpausta. Paziņojumā ir arī aprakstītas Jūsu datu aizsardzības tiesības, tostarp tiesības iebilst pret dažiem apstrādes procesiem, ko veicam. Plašāka informācija par Jūsu tiesībām un to izmantošanu ir sniegta tālāk, 11. nodaļā.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo Paziņojumu. Ja mēs šajā Paziņojumā izdarīsim būtiskas izmaiņas, mēs par to paziņosim vai nu e-pasta vēstulē, vai ar paziņojumu tīmekļa vietnē; ja nepieciešams, mēs saņemsim Jūsu piekrišanu.

 1. Kādu informāciju mēs ievācam
 2. Kā mēs izmantojam Jūsu informāciju
 3. Jūsu informācijas kopīgošana un izpaušana
 4. Mārketinga komunikācijas
 5. Starptautiskā datu pārsūtīšana
 6. Drošība
 7. Sīkdatnes
 8. Saites uz citām vietnēm
 9. Jūsu augšupielādētais saturs
 10. Informācijas saglabāšana
 11. Jūsu tiesības
 12. Kā atjaunināt savu informāciju
 13. Kontaktinformācija
 14. Kādu informāciju mēs ievācam

Šajā Paziņojumā ir paskaidrots, kā mēs izmantojam personisko informāciju, kuru mēs iegūstam vai kuru mums piegādā mūsu Vietnes Lietotāji.

Mēs savācam un apstrādājam personisko informāciju par Jums, kad Jūs mijiedarbojaties ar mums un mūsu tīmekļa Vietni, kā arī, kad Jūs pērkat preces no mums un izmantojat mūsu Pakalpojumus. Šī informācija ietver:

 • Jūsu vārdu
 • Jūsu dzimumu
 • Jūsu vecumu/dzimšanas datumu
 • Jūsu ģimenes stāvokli
 • Jūsu uzņēmuma, amata nosaukumu un profesiju
 • Jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru
 • Jūsu pasta adresi
 • Jūsu maksājuma informāciju
 • Jūsu sniegto saturu, tostarp fotoattēlus, audio un/vai video (“gala lietotāja veidotais saturs”)
 • Jūsu mārketinga izvēles, ieskaitot jebkuru piekrišanu, ko esat mums sniedzis

WD40 Company kā šīs vietnes pārvaldītājs var ievākt informāciju, kas attiecas uz pārlūku vai ierīci, kuru izmantojat, lai piekļūtu tīmekļa Vietnei, ieskaitot žurnāldatnes, piemēram, interneta protokola (IP) adreses, interneta pakalpojumu sniedzēju, iepriekšējo/beigu lapu, operētājsistēmu, datuma/laika zīmogu un klikšķu secības datus. Skatīt sadaļu “Sīkdatnes” tālāk.

Apkopotie dati

WD40 Company izmanto datus par Lietotājiem, lai savāktu anonīmu apkopotu statistiku operatīvajiem un mārketinga mērķiem. Šādi mērķi ietver salīdzinošo novērtēšanu, atbilstoša tehniskā nodrošinājuma līmeņa noteikšanu, darbinieku skaita noteikšanu, kas būs nepieciešams, lai sniegtu Pakalpojumus mūsu Lietotājiem, kā arī ziņas par Lietotāju skaitu, kuri izmanto Pakalpojumus. Šie anonīmie apkopotie dati netiek izmantoti nekādā veidā, kas varētu identificēt atsevišķu Lietotāju.

 1. Kā mēs izmantojam Jūsu informāciju

Mēs izmantojam Jūsu sniegto informāciju šādiem mērķiem:

 • Atbilstoši mūsu prasībām, lai vadītu savu uzņēmējdarbību un īstenotu savas likumiskās intereses, ja vien Jūsu datu aizsardzības tiesības, būdamas svarīgākas, nav pretrunā mūsu interesēm, jo īpaši:
  • Atbildot uz Jūsu jautājumiem.
  • Lai atbalstītu Jūsu dalību konkursos un pētījumos.
  • Lai palīdzētu mums nodrošināt labākus produktus un Pakalpojumus: piemēram, lai novērtētu mūsu darbinieku sniegumu, novērtētu mūsu produktu un Pakalpojumu kvalitāti un palīdzētu mums uzlabot mūsu Vietni, iespējas un Pakalpojumus.
  • Garantētu mūsu tīmekļa vietņu un informācijas tehnoloģiju sistēmu drošību un mūsu tiesību aizsardzību.
  • Mēs izmantosim datus saistībā ar likumīgām prasībām, saskaņošanu, reglamentējošiem un izmeklēšanas mērķiem, ja nepieciešams (ieskaitot informācijas izpaušanu saistībā ar tiesas procesu vai prāvošanos).
  • Ja maksājumu veicat ar kredītkarti vai debetkarti, mēs izmantojam trešās puses, lai pārbaudītu Jūsu iesniegtā bankas filiāles koda, konta numura un kartes numura derīgumu, lai novērstu krāpšanu.
 • Ja Jūs sniedzat mums savu piekrišanu:
  • Mēs nosūtīsim Jums tiešā mārketinga materiālus saistībā ar attiecīgajiem mūsu produktiem un pakalpojumiem vai citiem produktiem un pakalpojumiem, ko sniedzam mēs, mūsu filiāles un rūpīgi atlasīti partneri. Ja vēlaties pārtraukt mārketinga materiālu saņemšanu no mums, lūdzu, paziņojiet mums. Šī Paziņojuma 4. nodaļā paskaidrots, kā Jūs to varat izdarīt.
  • WD-40 Company ievieto sīkdatnes un izmanto līdzīgas tehnoloģijas, un to darīs saskaņā ar šī Paziņojuma sīkdatņu sadaļu un informāciju, kas jums tiek sniegta, kad šīs tehnoloģijas tiek izmantotas.
  • Jūsu iesniegtos attēlus mēs varam izmantot savā tīmekļa vietnē un mārketinga materiālos, lai reklamētu mūsu produktus.
  • Citos gadījumos, kad mēs lūgsim Jūsu piekrišanu, mēs izmantosim informāciju mērķim, kuru mēs izskaidrosim.
 • Likuma noteiktiem mērķiem:
  • Atbildot uz izmeklēšanu veicošu valdības vai tiesībaizsardzības iestāžu pieprasījumiem.
 • Lai izpildītu līgumu vai veiktu ar līgumu saistītus pasākumus: tas ir svarīgi, ja pie mums veicat pirkumu vai piedalāties konkursā, kuru mēs organizējam. Tas iekļauj:
  • Jūsu pasūtījumu izpildi un Jūsu maksājumu iekasēšanu.
  • Klientu apkalpošanas nodrošināšanu, kas saistīta ar Jūsu mijiedarbību ar mums vai lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu.
 • Produktu, pakalpojumu vai balvu piegādes vai citas nodrošinājuma organizēšanu.
 1. Jūsu informācijas kopīgošana un izpaušana

WD-40 Company var izpaust apkopoto lietotāju informāciju par to, kā tiek izmantota tīmekļa Vietne, un var izmantot Jūsu personisko informāciju, lai pielāgotu reklamēšanas un mārketinga ziņojumus, kurus Jūs saņemat tīmekļa Vietnē, vai arī var strādāt ar piesaistītajiem uzņēmumiem, lai to izdarītu (piemēram, Facebook). Apkopotos datus var kopīgot ar šiem uzņēmumiem, lai panāktu šo pielāgošanu. Arī ar mūsu reklāmdevējiem un biznesa partneriem (piemēram, Google) tiks kopīgota anonīma klikšķu secība, lapu skatījumu skaits, kas aprēķināts pēc pikseļbirkām, un apkopotā demogrāfiskā informācija.

WD-40 izmanto datus par Jūsu apmeklējumu tīmekļa Vietnē arī statistiskās analīzes veikšanai, lai novērtētu interesi par dažādām tīmekļa Vietnes zonām un to izmantošanu. Tas kopīgos šādu informāciju ar svarīgiem reklāmdevējiem vai ārējām pusēm. Tomēr trešajām pusēm mēs sniegsim tikai apkopotus šīs analīzes datus, nevis konkrētus Lietotāju datus.

Personiskā informācija tiks kopīgota ar trešās puses pakalpojumu sniedzējiem (tostarp tehnoloģiju konsultantiem un CRM piegādātājiem), kuriem, veicot pakalpojumu sniegšanu mums, tiks dota pieeja Jūsu sniegtajai informācijai, un kuri to apstrādās mūsu un WD-40 Company interesēs iepriekš minētajiem mērķiem. Tādas trešās puses ietver tīmekļa mitināšanas, uzturēšanas un tehnoloģiju un CRM pakalpojumu sniedzējus. Katram no šiem pakalpojumu sniedzējiem saskaņā ar līgumu ir pienākums sniegt mums pakalpojumus veidā, kas atbilst šim Paziņojumam.

Mūsu darbinieki, aģenti un darbuzņēmēji var piekļūt Jūsu personiskajai informācijai tikai uzņēmuma interesēs. Mēs arī kopīgojam Jūsu personisko informāciju ar tiem, kuri palīdz mums pārvaldīt vai nodrošināt Pakalpojumus (piemēram, ziņojumu dēļa administrēšana, statistiskā analīze, datu apstrāde un pasūtījumu izpilde), vai ar ārējiem darbuzņēmējiem, aģentiem vai sponsoriem, kuri mums palīdz konkursu un veicināšanas pasākumu vadīšanā, tiesāšanā un apbalvošanā. Šie ārējie darbuzņēmēji vai aģenti izmantos Jūsu personisko informāciju tikai tādēļ, lai sniegtu mums konkrētu pakalpojumu, nevis citiem mērķiem.

Ja nākotnē mēs vēlēsimies kopīgot Jūsu personisko informāciju ar trešajām pusēm, kas darbojas ne tikai kā mūsu aģenti vai pakalpojumu sniedzēji, mēs Jums par to paziņosim un sniegsim Jums iespēju atteikties.

Gadījumā, ja uzņēmums tiek pārdots, apvienots un/vai nodots citam uzņēmumam, Jūsu dati tiks atklāti mūsu konsultantiem un potenciālo pircēju padomdevējiem un nodoti jaunajiem uzņēmuma īpašniekiem.

Jūsu personiskā informācija tiks atklāta, ja informācijas izpaušana ir nepieciešama, lai mēs varētu izpildīt juridiskas saistības vai arī tas ir citādi nepieciešams, lai mēs aizsargātu savas tiesības, mūsu saistīto uzņēmumu tiesības, jebkuras personas vai sabiedrības tiesības vai drošību un mūsu Lietotāju vai trešo pušu tiesības.

 1. Mārketinga komunikācijas

Laiku pa laikam mēs vēlētos Jums pa e-pastu nosūtīt informāciju par citiem līdzīgiem WD-40 Company produktiem vai pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, Jūs interesēs (tostarp, piemēram, informatīvie biļeteni un reklāmas saziņa). Mēs to darīsim tikai tad, ja Jūs piekrītat, un Jums jebkurā laikā ir tiesības iebilst pret šīs informācijas saņemšanu no mums, kā arī pret profilēšanu, kuru veicam tiešā mārketinga vajadzībām. To Jūs varat izdarīt šādi:

 • Izpildot atteikšanās norādījumus, kas iekļauti katrā e-pasta paziņojumā, ko mēs nosūtam Jums, vai
 • Sazinoties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas atrodama 13. nodaļā.
 1. Starptautiskā datu pārsūtīšana

Izņemot WD-40 Company, mēs nepārsūtam Jūsu personisko informāciju valstīm, kas nav Jūsu mītnes zeme. Tomēr, ja tas mainīsies, mēs Jums paziņosim.

 1. Drošība

Mēs esam veikuši saprātīgus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas paredzēti, lai pasargātu Jūsu personisko informāciju no nejauša zuduma un no neatļautas piekļuves, izmantošanas, grozīšanas vai izpaušanas.

Mēs sekojam vispārpieņemtiem nozares standartiem, lai aizsargātu personisko informāciju, ko mums iesniedz Lietotāji, gan pārraidīšanas laikā, gan tiklīdz tā tiek saņemta. Tomēr neviena pārraidīšanas metode internetā vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša. Tāpēc, lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu Jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt tās pilnīgu drošību.

 1. Sīkdatnes

WD-40 izmanto sīkdatnes, lai padarītu tīmekļa Vietni noderīgāku un vieglāk lietojamu. Kad apmeklējat Vietni, mūsu serveri nosūta sīkdatni uz Jūsu datoru. Pašas sīkdatnes personiski Jūs neidentificē, bet vienkārši atpazīst izmantoto tīmekļa pārlūku.

Ir divu veidu sīkdatnes: sesijas un pastāvīgās. Sesijas sīkdatnes pazūd no Jūsu datora, kad aizverat tīmekļa pārlūku vai izslēdzat datoru. Pastāvīgās sīkdatnes paliek Jūsu datorā pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas vai datora izslēgšanas. Jūs varat likvidēt pastāvīgās sīkdatnes, izpildot norādījumus, kas sniegti Jūsu interneta pārlūkprogrammas “palīdzības” failā. Ja esat izvēlējies sevi identificēt, mēs izmantojam sesiju sīkfailus ar šifrētu informāciju, lai mēs varētu Jūs unikāli identificēt.

Tiek izmantoti pastāvīgie sīkfaili, kurus varam lasīt un izmantot tikai mēs, lai identificētu pārlūkprogrammas, kas iepriekš apmeklējušas Vietni. Kad Lietotāji mums sniedz identificējošu informāciju par sevi, viņiem tiek piešķirts unikāls identifikators. Šis unikālais identifikators ir saistīts pastāvīgu sīkdatni, ko mēs ievietojam Lietotāja interneta pārlūkprogrammā. WD-40 ir ļoti piesardzīgs attiecībā uz pastāvīgajās sīkdatnēs glabātās informācijas drošību un konfidencialitāti. Piemēram, mēs neglabājam kontu numurus vai paroles pastāvīgajās sīkdatnēs.

Ja vēlaties izdzēst datorā jau esošas sīkdatnes, lūdzu, skatiet savas interneta pārlūkprogrammas palīdzības un atbalsta sadaļu, lai uzzinātu, kā atrast datni vai direktoriju, kurā tiek glabātas sīkdatnes.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, izdzēšot mūsu sīkdatnes vai atspējojot turpmākās sīkdatnes, iespējams, nevarēsit piekļūt noteiktām Vietnes zonām vai funkcijām.

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet: www.allaboutcookies.org vai skatiet www.youronlinechoices.eu , kurās ir sniegta papildu informācija par reklāmas pielāgošanu uzvedībai un privātuma aizsardzību tiešsaistē.

WD-40 izmanto šādas sīkdatnes:

Stingri nepieciešamas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai Jūs varētu pārvietoties pa tīmekļa Vietni un izmantot tās funkcijas. Bez šiem sīkdatnēm nevar nodrošināt pakalpojumus, kurus Jūs esat lūguši, piemēram, atcerēties Jūsu pieteikšanās informāciju vai iepirkumu groza saturu.

Izpildes sīkdatnes

Šīs sīkdatnes savāc anonīmu informāciju par to, kā cilvēki izmanto mūsu tīmekļa Vietni. Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics sīkdatnes, lai tās palīdzētu mums saprast, kā klienti ierodas mūsu vietnē, pārlūko vai izmanto mūsu vietni, un iezīmētu jomas, kuras mēs varam uzlabot, kā navigācija, iepirkšanās pieredze un mārketinga kampaņas. Šo sīkdatņu glabātie dati nekad nerāda personisku informāciju, pēc kuras varētu noteikt Jūsu identitāti.

Funkcionalitātes sīkdatnes

Šīs sīkdatnes atceras Jūsu izdarīto izvēli, piemēram, valsti, no kuras apmeklējat mūsu Vietni, valodu un meklēšanas parametrus, piemēram, izmēru, krāsu vai produktu līniju. Tās var izmantot, lai sniegtu jums pieredzi, kas būtu vairāk pielāgota Jūsu izvēlei, un padarītu apmeklējumus Jums piemērotākus un patīkamākus. Šo sīkdatņu apkopotā informācija var tikt anonimizēta, un tās nevar izsekot Jūsu pārlūkošanas darbības citās vietnēs.

Sociālo plašsaziņas līdzekļu sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj jums kopīgot to, ko jūs esat darījuši tīmekļa Vietnē, sociālajos tīklos, piemēram, Facebook un Twitter. Šīs sīkdatnes mēs nekontrolējam. Lūdzu, skatiet atbilstošo konfidencialitātes politiku, kā darbojas to sīkfaili.

Žurnāldatnes

Tāpat kā lielākajā daļā tīmekļa vietņu, mēs automātiski savācam noteiktu informāciju un saglabājam to žurnāldatnēs. Šī informācija neidentificē atsevišķus Lietotājus. Žurnāldatnes ietver interneta protokola (“IP”) adreses, pārlūkprogrammas tipu, interneta pakalpojumu sniedzēju, iepriekšējo/beigu lapu, operētājsistēmu, datuma/laika zīmogu un klikšķu secības datus. WD-40 izmanto šo informāciju, lai analizētu tendences, pārvaldītu Vietni, lai redzētu, kā Lietotāji pārvietojas pa Vietni, un apkopotu demogrāfisko informāciju par mūsu Lietotāju bāzi kopumā. Tās nesaista šos automātiski apkopotos datus ar Jūsu personisko informāciju. Jums apmeklējot Vietni, WD-40 apkopo noteiktu anonīmu informāciju, izmantojot nozares standartu un komerciāli pieejamus tīmekļa analīzes risinājumus, tostarp Omniture Web Analytics.

Tukšie GIF (tīmekļa bāksignāli)

WD-40 izmanto tukšos GIF (arī tīmekļa bāksignālus), kas mums palīdz labāk pārvaldīt Vietnes saturu, informējot mūs par to, kāds saturs ir efektīvs. Tukšie GIF ir sīki grafiskie attēli ar unikālu identifikatoru, kuru funkcija ir līdzīga sīkdatņu funkcijai, un tos izmanto, lai izsekotu tīmekļa lietotāju kustības tiešsaistē. Atšķirībā no sīkdatnēm, kas tiek glabātas lietotāja datora cietajā diskā, tukšie GIF ir nemanāmi ievietoti tīmekļa lapās un ir aptuveni tik lieli kā punkts šī teikuma beigās.

E-pasta vēstulēs ar HTML saturu mēs izmantojam tukšos GIF, lai iegūtu informāciju, kurus e-pasta ziņojumus saņēmēji ir atvēruši. Tas ļauj mums novērtēt noteiktu saziņas veidu efektivitāti un mārketinga kampaņu efektivitāti. Ja vēlaties atteikties no šiem e-pasta ziņojumiem, lūdzu, skatiet 4. sadaļu zemāk.

 1. Saites uz citām vietnēm

Tīmekļa Vietne satur saites uz citām vietnēm, kuras mēs nekontrolējam. Mēs neesam atbildīgi par konfidencialitātes politiku vai citu praksi tīmekļa vietnēs, kuras Jūs izvēlaties saitēs no šīs vietnes. Mēs iesakām pārskatīt šo citu vietņu konfidencialitātes politiku, lai Jūs varētu saprast, kā viņi apkopo, lieto un kopīgo Jūsu informāciju.

 1. Jūsu augšupielādētais saturs

Jums jāapzinās, ka, ja Jūs augšupielādējat komentārus, idejas, ieteikumus, atsauksmes par produktiem un/vai gala lietotāja veidotu saturu kopā ar savu vārdu vai iniciāļiem tādās Vietnes daļās, kuras var skatīt citi Lietotāji, vai arī tieši sniedzat mums šāda veida informāciju, mēs izmantosim Jūsu komentārus, idejas un ieteikumus, kā arī Jūsu vārdu savos mārketinga nolūkos.

Ja maināt savu viedokli un vairs nevēlaties, lai informācija tiktu izmantota šādā veidā, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas sniegta tālāk, 13. sadaļā.

 1. Informācijas saglabāšana

Ja mēs apstrādājam personisko informāciju mārketinga nolūkos vai ar Jūsu piekrišanu, mēs apstrādājam datus, līdz jūs lūdzat mums to pārtraukt, un neilgu laiku pēc tam (lai mēs varētu izpildīt Jūsu prasības). Mēs arī reģistrējam faktu, ka Jūs lūdzāt mums nesūtīt Jums tiešās tirdzniecības materiālus vai neapstrādāt Jūsu datus uz neierobežotu laiku, lai mēs turpmāk varētu ievērot Jūsu prasības.

Ja mēs apstrādājam personisko informāciju saistībā ar līguma vai Pakalpojuma izpildi vai konkursa vajadzībām, vai kā citādi , kas nepieciešams, lai Jūs apkalpotu kā klientu, mēs saglabājam informāciju piecus (5) gadus (ja vien nav noteikts citādi saskaņā ar vietējiem likumiem) kopš Jūsu pēdējās mijiedarbība ar mums.

 1. Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt mums savas personiskās informācijas kopiju. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs labotu, izdzēstu vai ierobežotu (apturētu jebkuru aktīvu) Jūsu personas datu apstrādi, un iegūt personas datus, kurus Jūs mums sniedzat līgumam vai ar Jūsu piekrišanu, strukturētā, vispārīgi lietotā un mašīnlasāmā formā, kā arī lūgt mums kopīgot (pārnest) šos datus ar citu datu pārzini.

Dažos gadījumos Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu personisko datu apstrādi (it īpaši, ja mums nav jāapstrādā dati, lai izpildītu līguma vai citas likumīgas prasības, vai arī, ja mēs izmantojam datus tiešajam mārketingam).

Šīs tiesības var būt ierobežotas, piemēram, ja, izpildot Jūsu prasības, tiktu atklāti citas personas dati vai tiktu pārkāptas citu personu tiesības uz privātumu, vai ja Jūs lūdzat mums izdzēst informāciju, kas mums jāglabā saskaņā ar likumu vai kuras saglabāšanai mums ir pārliecinoši likumīgi iemesli.

Lai izmantotu kādas no šīm tiesībām, jūs varat sazināties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas sniegta tālāk, 13. sadaļā. Ja Jums ir neatrisinātas problēmas, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības uzraudzības iestādei vietā, kur Jūs dzīvojat, strādājat vai kur, pēc Jūsu domām, var būt noticis pārkāpums.

Lai apmeklētu tīmekļa Vietni, jums nav jāsniedz mums nekāda personiska informācija. Ja jūs izmantojat mūsu Pakalpojumus, mēs lūgsim Jūs sniegt mums informāciju. Kad mēs lūgsim Jūs sniegt mums informāciju, mēs skaidri norādīsim, vai informācija, kuru mēs lūdzam, ir jāsniedz, lai mēs varētu nodrošināt Jums vēlamos pakalpojumus, vai arī Jūs varat sniegt mums šo informāciju pēc izvēles. Ja Jūs izvēlaties nesniegt informāciju, iespējams, ka nevarēsiet izmantot dažus Pakalpojumus.

 1. Kā atjaunināt savu informāciju

Lai mainītu vai atjauninātu informāciju, kas atrodas mūsu rīcībā un attiecas uz Jums, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju 13. nodaļā.

 1. Kontaktinformācija

SIA „Getz Nordic” ir Jūsu personisko datu pārzinis. Ja jums ir kādi jautājumi par šo Paziņojumu, lūdzu, sazinieties ar mums (e-pasts: getz@getz.lv; tel.nr.: 67612345).

Sazinieties ar mums

SIA „GETZ NORDIC“ Dēļu iela 4 Rīga LV-1004

© 2021 WD-40 Company