tracking

WD‑40 Specialist® Bike

dynamic arc

WD‑40 Specialist® Bike

Īpaša velo produktu līnija īsteniem velobraucējiem

untitled design (9)

RITEŅBRAUKŠANA NAV TIKAI HOBIJS - TAS IR DZĪVESVEIDS

Mūsu WD‑40 BIKE produktu līnija ir īpaši veidota tiem, kas priekšroku dod pedāļu, nevis dzinēja spēkam. Tiem, kuriem patīk braukt ar riteni, neatkarīgi no tā, kādi laikapstākļi valda aiz loga. Zinot, cik nozīmīgs Tev ir sava velosipēda stāvoklis, mēs esam izstrādājuši WD‑40 BIKE produktu līniju, kas būs Tavs pirmais palīgs, kad ķersies pie velosipēda apkopes, uzturēšanas vai braukšanas ar to.

Ekspertu izpētīts un izstrādāts

Kopā ar riteņbraukšanas komandām esam veikuši plašu izpēti un izstrādājuši savu BIKE produktu līniju, lai nodrošinātu Tev vislabākos risinājumus un sniegtu palīdzīgu roku jebkurā situācijā. No svētdienas riteņbraucējiem līdz pat vadošajiem atlētiem; kā šosejas piekritējiem, tā arī bezceļu entuziastiem – lai kāds būtu Tavs profils, Tu vari paļauties uz mūsu produktiem, lai apkoptu un pagarinātu sava velosipēda kalpošanas laiku. Ar mūsu produktu palīdzību varēsi mazāk satraukties par velosipēda stāvokli, bet vairāk laika veltīt domām par ceļu, kas Tevi sagaida.

ecommerce ready lubrificante catena condizioni umide

Izmantojot WD‑40 BIKE, Tu varēsi braukt ar velosipēdu jebkādos laika apstākļos!

BIKE produktu līnijā atradīsi palīgu jebkurai situācijai. WD‑40 BIKE Degreaser būs Tavs ideālais palīgs, ja nepieciešams ātri žūstošs, bet efektīvs attaukotājs, lai notīrītu ķēdi vai zobratus. Izvēlies BIKE All Conditions Lube, ja nepieciešama augsts kvalitātes PTFE-tipa smērviela, kas nodrošinās maksimālu ieeļļošanu jebkuros laika apstākļos.

WD‑40 Specialist® Bike products

Sazinies ar mums

SIA „GETZ NORDIC“ Dēļu iela 4 Rīga LV-1004

www.getz.lv