tracking

WD‑40® Multi-Use Product

dynamic arc

WD‑40® Multi-Use Product

Viens līdzeklis. Vairāk nekā 2000 pielietojumi.

Callout_Product Categories_MUP

Produkts ar tūkstoš pielietojumiem

Sākotnēji izstrādāta kā formula, kas palīdz aizvadīt mitrumu no kosmosa kuģu detaļām, WD‑40 Multi-Use jau pavisam drīz kļuva pazīstams kā produkts ar tūkstoš pielietojumiem. Īsā laika sprīdī cilvēki novērtēja tā veiktspēju, palīdzot tikt galā ar dažādiem mājā, darbnīcā, rūpnīcā vai garāžā veicamiem darbiem.

Original WD-40 Can_blue background

Tā pati lieliskā formula

Pēc visiem šiem gadiem formula palikusi nemainīga, tieši tāpat kā WD‑40 Multi-Use produktu pielietojamība. Tas ir nenovērtējams palīgs ļoti plašā klāstā uzdevumu, ieskaitot iekļūšanu starp iesprūdušām daļām, mitruma aizvadīšanu un eļļošanu. Tas aizsargā metālu no rūsas un korozijas un pat notīra taukus un netīrumus no virsmām.

WD‑40 Multi-Use product kļuvis vēl parocīgāks!

Multi-Use produkta formula, iespējams, arī nav mainījusies, bet ir dažas lietas, kas tomēr ir mainījušās. Piemēram, mūsu Smart-Straw viedais izsmidzināšanas salmiņš un Flexible Delivery System kustīgās izvades sistēma ir veikusi revolūciju veidos, kā var lietot mūsu produktus. Vienkārši paceliet izsmidzināšanas salmiņu uz augšu, lai veiktu tūlītēju un precīzu izsmidzināšanu, vai arī nolieciet to uz leju, lai iegūtu ļoti plašu pārklājumu. Turklāt, Jums vairs nebūs jābaidās pazaudēt mazo sarkano izsmidzināšanas salmiņu!

WD‑40® multi use product

Sazinies ar mums

SIA „GETZ NORDIC“ Dēļu iela 4 Rīga LV-1004

www.getz.lv