tracking

WD‑40 Specialist®

dynamic arc

WD‑40 Specialist®
Produktu līnija

pašiem sarežģītākajiem uzdevumiem

untitled design (7)
ecommerce ready a7403144 1 (2)

SPECIALIST PRODUKTI JEBKURAM PROFESIONĀLIM.

Mūsu WD‑40 Specialist produktu līnija būs Jūsu ideālais palīgs, it īpaši, ja runājam par specifisku darbu veikšanu. Mēs esam pilnveidojuši mūsu Multi-Use produktus, lai piedāvātu Jums augstākās klases smērvielas, attaukotājus un tīrīšanas līdzekļus. Visi mūsu Specialist produkti ir aprīkoti ar Smart Straw izsmidzinātāju un Spray 2 Ways tehnoloģiju, ļaujot Jums pielāgoties jebkurai situācijai.

ecommerce ready 30000 penetrant 11oz straw up spray (3) (1)

Kad nepieciešams paveikt ko sarežģītu, sauc palīgā Speciālistus!

Jūs varat paļauties uz WD‐40 Specialist ikreiz, kad nepieciešams paveikt kādu sarežģītāku uzdevumu. Piemēram, mūsu High Performance White Lithium Grease ir lieliski piemērots pielietošanai augstas slodzes, metāls-pret-metālu situācijās. Tāpat varat paļauties uz High Performance Silicone Lubricant, lai paveiktu precīzus uzdevumus ar vēl specifiskākām prasībām.

ecommerce ready 30055 contact cleaner 11oz straw down spray (3)

Lai kāds būtu uzdevums – vienmēr palīdzēs WD‑40 Specialist.

Ja nepieciešams ātras iedarbības, uz šķīdinātāja bāzes ražots attaukotājs, kas neatstāj nosēdumus – Fast Acting Degreaser būs tas ko meklē. Bet ja nepieciešams tīrīšanas līdzeklis, kas notīrīs eļļu, netīrumus, metināšanas plūsmas paliekas un kondensātu no trauslām iekārtām – Fast Drying Contact Cleaner būs produkts, ar dažādiem pielietojuma veidiem. Tāpat vari izmantot arī mūsu Fast Release Penetrant, ar kuru vienā acumirklī atsvabināt detaļas vai mehānismus, kam nebūtu jāturas kopā.

WD‑40 Specialist® products

Sazinies ar mums

SIA „GETZ NORDIC“ Dēļu iela 4 Rīga LV-1004

www.getz.lv