tracking

santa cruz syndicate team banner
lenzerheide 79

Santa Cruz Syndicate

Pasaules vadošā profesionālā downhill riteņbraukšanas sacīkšu komanda Syndicate atspoguļo Santa Cruz Bicycles nodošanos sacensībām un apņemšanos virzīt kalnu velosipēdu tehnoloģiju attīstību. Syndicate sacīkšu komandu pārstāv Loriss Veržjērs (Loris Vergier), Luka Šovs (Luca Shaw) un trīskārtējais downhill sacīkšu uzvarētājs Gregs Minārs (Greg Minnaar). savā 16. sezonā katrs komandas dalībnieks – sākot ar sportistiem un mehāniķiem, līdz pat apkalpes komandas darbiniekiem – ir patiesi pārliecināti par to, ko viņi dara un ir motivēti sasniegt labus rezultātus.

WD-40 BIKE lepojas par iespēju arī šogad atkārtoti sadarboties ar Syndicate, un nodrošinās komandu ar visām velosipēdam nepieciešamajām smērvielām, attaukotājiem un tīrīšanas līdzekļiem, kas nepieciešami, lai saglabātu savus sacīkšu un treniņu velosipēdus vislabākajā kārtībā un tie vienmēr būtu gatavi darbībai.

Komanda

leogang 2019 greg minnaar

Greg Minnaar

Gregs pirmo reizi sāka sacensības BMX sacensībās 4 gadu vecumā. Drīz viņš pārgāja uz motokrosu un sacentās 11 gadus, pirms viņa vecāki nopirka velosipēdu veikalu. Tad sākās viņa ceļš uz DH zvaigzni. Sākotnēji viņu iedvesmoja Nikija Vouilloza un Stīva Kūdras sāncensība. Gregs strādāja līdz Santakrusa sindikāta komandai, lai galu galā brauktu līdzās vienam no šiem bērnības varoņiem.

Gregs ir uzvarējis pasaules sindikāta čempionātos. Viņš tiek plaši atzīts par vienu no vienmērīgākajiem un konsekventākajiem DH braucējiem trasē.

luca shaw bike

Luca Shaw

Viens no elitārākajiem downhill riteņbraukšanas jaunajiem braucējiem, amerikānis Luka Šovs (Luca Shaw) ir kā radīts pedāļu mīšanai. Bērnībā sacenšoties kopā ar savu brāli pārliecinoši iekaroja vietējās sacīkšu trases. Luka ir ļoti ambiciozs, tādēļ viņš ir sacenties ar vislabākajiem pasaulē visprestižākajās Pasaules kausa sacensībās.

2020. gadā WD-40 nodrošinās Luku ar visiem nepieciešamajiem apkopes produktiem, lai viņš pilnvērtīgi spētu trenēties un sacensties visaugstākajā līmenī, kā arī palīdzēs uzturēt viņa sacīkšu velosipēdus un motociklus arī mājās. 2020. gadā mūsu zīmols atradīsies uz Lukas Troy Lee Designs D3 sacīkšu ķiveres.

practice snowshoe 2019 230 (1)

Loris Vergier

Sākot ar Nico Vouilloz līdz Fabien Barel un vēl nesen – Loïc Bruni, Francijas dienvidos – konsekventi ir piegādāti daži no dinamiskākajiem kalnu braucējiem, kas jebkad ir rīkojuši goda pjedestālu. Lorisam Vergeram šī mantija ne tikai tika izpildīta, bet konsekventi tika uzturēta sacīkšu trasē. Viņa ceļojums velosipēdu un netīrumu pasaulē nāks no viņa tēva, arī kaislīga kalnu riteņbraucēja. Sākot no vietējās BMX trases līdz vissarežģītākajām un pieprasītākajām kalnu sacīkšu trasēm pasaulē, Lorisa kāpums rindās ir bijis nekas pārsteidzošs.

Divreiz uzvarot pasaules kausa izcīņas sērijās un iegūstot pasaules čempionu titulu kā junioriem, Loris savus nodomus darīja zināmus 2018. gadā, izcīnot savu pirmo elites Pasaules kausa uzvaru. Sākot savu trešo gadu ar sindikātu, 2019. gads solās būt aizraujošs gads šim mīklainajam jaunajam francūzim.

Sociālie tīkli

Sazinieties ar mums

SIA „GETZ NORDIC“ Dēļu iela 4 Rīga LV-1004

© 2021 WD-40 Company