WD-40 un aizsardzība pret mitrumu – šī nešķiramā savienība, kuru pat nezinu kā aprakstīt. Jābūt dzejniekam, lai vārdos aprakstītu ko tik patiesi īstu.

Bet runājot nopietni, WD-40 tiešām spēj izdarīt to, ko tas sola. Un lai gan sabiedrībā valda vairāki maldīgi uzskati par WD-40 pielietojumu – piemēram, ārstēt artrītu. Līdzekļa ūdens atgrūšanas spējas nav viens no šādiem mītiskiem piedēvējumiem. Īsāk sakot, WD-40 ir lielisks ūdens atgrūšanas līdzeklis.

Esam arī dzirdējuši teicienu, ka dzīvē Tev nepieciešams divas lietas – sudraba līmlente un WD-40. Ja kaut kam nav jākustas, tad izmanto sudraba līmlenti. Jau kaut kam ir jākustas – tad izmanto WD-40. Fakts, ka WD-40 spēj atgrūst ūdeni norāda uz ļoti daudziem šī produkta pielietojuma veidiem. Kā mums zināms, reizēm ūdens klātbūtne var būt nevēlama, tāpēc esam apkopojuši veidus kā var noderēt WD-40:

Aizsardzība pret rūsu un koroziju

Kuram gan patīk skatīties uz sarūsējušām un korozijas pārņemtām metāla virsmām.. Iedomājies situāciju, tavā īpašumā ir nonācis jauns, skaists metāla priekšmets. Bet gluži neviļus pārņem atklāsme, ka jau pēc kāda laika, rūsai to pārklājot, tas iekrāsosies dzeltens. Nav noslēpums, ka metāla priekšmeti jāiegādājas ar īpašu rūpību, bet nav arī noslēpums, ka mitrums ir rūsas galvenais cēlonis.

Līdz ar to, jautājums vai metāla priekšmeti būs pakļauti rūsas iedarbībai ir cieši saistīts ar to cik labi tie tiks pasargāti no mitruma vai ūdens. Un šis ir brīdis, kurā lieti noderēs WD-40 un tā spējas atgrūst ūdeni. Tas ne vien aizsargās priekšmetus pret rūsas rašanos, bet arī palīdzēs tikt galā ar postažu, ja rūsa jau atrodama uz priekšmeta. Tieši šī iemesla dēļ ir izveidots WD-40 Smart Straw, tam ir divu veidu izsmidzinātājs, lai līdzeklis vienmēr nonāktu tur, kur nepieciešams.

Elektrisko instrumentu atbrīvošana no mitruma

Runājot par elektriskajiem instrumentiem, domāju, ka piekritīsiet, ja teikšu – mitrums ir to primārais ienaidnieks. Tas var sabojāt ne vien instrumenta elektroinstalāciju, bet var radīt pamatotus drošības draudus, izraisot īssavienojumu. WD-40 iespējams izmantot, lai nepieļautu mitruma uzkrāšanos šajos instrumentos un citās elektroierīcēs un aizsargātu tās no īssavienojuma rašanās.

Šādā situācijā ieteicama WD-40 Smart Straw izmantošana, jo tas nodrošina nepieciešamo elastību, lai izsmidzinātu līdzekli vēlamajā vietā. Šāda precizitāte ir īpaši noderīga situācijās, kad ūdens jāizvada no elektrodaļām. Kā reiz, jau atkal, piemērots palīgs šādā situācijā būs WD-40.

Akumulatora izvadu oksidācija

Neatkarīgi no iemesla, kāpēc tā noticis, ūdens nonākšana akumulatora nodalījumā un tam sekojoša akumulatora izvadu oksidācija var būt nelāgs traucēklis. Mēs visi esam redzējuši situāciju, kurā auto īpašnieks izmisīgi cenšas piedarbināt savu auto, vai ne? Bieži vien problēma slēpjas faktā, ka akumulatora izvadi un klemmes ir sarūsējušas.

Ir vairāki veidi kā atrisināt šādu situāciju, bet lielākā daļa no tiem ietver darbības jau ar rūsas pārņemtiem izvadiem. Nav īpaši daudz metožu, kuras pasargās izvadus no sarūsēšanas. Tādēļ šis ir brīdis, kad palīgā steidz WD-40.

WD-40 iespējams izmantot kā aizsargslāni, kas pārklās akumulatora izvadus. Tādējādi, mitrums uz tiem nenonāks, sekojoši neveidosies arī korozija un auto spēs darboties kā paredzēts.

Izsmidzināmo ūdens atgrūdošo līdzekļu noderīgums nav noliedzams. Vai tas ietvertu metāla priekšmetu pasargāšanu no korozijas, vai arī palīdzība cīņā ar jau esošu rūsu, WD-40 būs produkts uz kuru paļauties visos gadījumos. Tā ir taisnība, ka WD-40 iespējams pielietot vairāk kā tūkstoš gadījumos un aizsardzība pret mitrumu ir viens no daudzajiem!