Vai tu zināji, ka WD-40 arī var palīdzēt automašīnas salona tīrīšanā? Šeit būs atrodami daži padomi.

Automašīnas salona apdarei viennozīmīgi svarīga ir estētiskā funkcija, jo salonā tiek pavadīts gana daudz laika. Tomēr jāatceras, ka automašīnas salons tiek pakļauts regulāram kontaktam un ir viegli tikt pie traipiem. Neatkarīgi no tā, vai tas ir traips no rīta kafijas vai no krītiņiem, jūsu automašīnas salona apdare ir jākopj ar uzmanību un rūpību, jo neviens nevēlās situāciju tikai pasliktināt, tādēļ automašīnas salona tīrīšana prasa diezgan daudz enerģijas.

Tomēr, var gadīties situācijas, ka lai arī cik rūpīgi un piesardzīgi jūs visu darītu, tik un tā no traipa neesat ticis vaļā – ir palicis tikai sliktāk. Paturot to prātā esam apkopojuši dažas metodes, kuras variet izmantot, lai pēc iespējas veiksmīgāk uzvarētu cīņu ar nepatīkamajiem traipiem.

Izmantojiet putekļu sūcēju

Automašīnas salona tīrīšana – pirms ķeraties pie traipu tīrīšanas noteikti izmantojiet putekļu sūcēju, lai atbrīvotos no putekļiem un gružiem automašīnas salonā. Iztīriet ne tikai sēdekļus, bet arī pārējo automašīnas salonu.

Tīrīšana

Kad esat pabeidzis tīrīšanas darbus ar putekļu sūcēju, ir laiks ķerties pie īstās automašīnas salona tīrīšanas. Šim nolūkam jums būs jāpiepilda viens spainis ar siltu ūdeni un viens spainis ar aukstu ūdeni. Tīrīšanas darbi tiks veikti galvenokārt ar silto ūdeni un ar auksto ūdeni virsmas apstrādās tikai pašās beigās. Siltā ūdens spainī pievienojiet nedaudz veļas mazgāšanas līdzekļi, tas atvieglos traipu tīrīšanas procesu.

Paņemiet sūkli vai lupatu un iemērciet to tikko pagatavotajā šķīdumā. Iesakām izmantot sūkli, jo tas ne tikai padarīs darbu efektīvāku, bet arī ātrāku. Ar sūkli ir paredzēts noberzt katru sēdekli un netīro tapsējumu, lai nodrošinātu to, ka katrs nejaukais traips tiktu noņemts.

Tīrot ar mitru sūkli ir ļoti viegli pārspīlēt. Ir ļoti svarīgi, lai apstrādājamās vietas nav pārāk mitras, jo savādāk tiks nodarīts vairāk ļaunuma nekā labuma. Gala rezultātā jūsu automašīnas sēdekļiem ir jābūt vienmērīgi mitriem un iztīrītiem, ja tā nav, tad jums ir jāturpina tīrīšana. Kad tīrīšanas darbi ar silto ūdeni ir pabeigti, tad variet ķerties klāt aukstā ūdens spainim. Paņemiet tīru lupatu, iemērciet to aukstā ūdens spainī un notīriet apstrādātās vietas, tādejādi noņemot palikušo mazgāšanas līdzekli un atlikušos netīrumus.

Noturīgu traipu tīrīšana

Ja runājam pat automašīnas salona tīrīšanu, it īpaši par tapsējumu un sēdekļiem, ir jāatceras, ka mēdz būt arī tādi traipi, no kuriem tik vienkārši nav iespējams atbrīvoties. Tas nozīmē, ka palīgā būs jāņem kāds no veikalos pieejamajiem tīrīšanas līdzekļiem. Tomēr jāatzīst, ka šo tīrīšanas līdzekļu efektivitāti nevar paredzēt. Tas nozīmē, ka šie līdzekļi var piepildīt jūsu ekspektācijas, vai arī sagādāt tikai vairāk galvassāpes. Šis ir iemesls, kādēļ eksperti iesaka no sākuma produktu notestēt uz auduma kādā nemanāmā vietā un ja viss ir kārtībā, tad var droši lietot arī pārējam salonam. Atcerieties – tīrīšanas līdzekļa mērķis ir jums palīdzēt, nevis padarīt visu situāciju tikai sliktāku.

Automašīnas salona tīrīšana

WD-40 un automašīnas salona tīrīšana

Paturot prātā komerciālo tīrīšanas līdzekļu problēmu, ir svarīgi atzīmēt, ka WD-40 ir izņēmums. WD-40 ir līdzeklis, kas automašīnu īpašniekiem sniedz iespēju atbrīvoties no dažāda veida traipiem salona apdarē un uz paklājiņiem.

Vai jums ir gadījies netīšām izliet rīta kafiju uz automašīnas sēdekļa? Vai varbūt jūsu bērns, ceļā uz mākslas skolu, automašīnas aizmugurējā sēdeklī ir izveidojis gleznu ar krītiņiem? Lai arī kāda veida šis traips nebūtu, WD-40 jums palīdzēs. Tomēr vienmēr atcerieties pirms lietošanas produktu notestēt kādā nemanāmā vietā.

Šeit variet atrast mazu ieskatu kā WD-40 var pielietot automašīnas salona tīrīšanai.

Kuram gan būtu bijusi nojausma, ka WD-40 ir pa spēkam arī automašīnas salona tīrīšana! Turklāt WD-40 piedāvā daudz vairāk dažādu pielietojumu, lai atvieglotu mūsu dzīvi!

Vairāk par WD-40 lasiet šeit.