Ja Tev patīk braukt ar savu divriteni , Tu noteikti vēlies par to arī parūpēties un lietot to iespējami ilgākā. Lai to panāktu, nepieciešams divritenis tīrīt, tādējādi pagarinot tā lietošanas mūžu. Riteņa tīrīšana nešķiet pats aizraujošākais darbs, bet vai tiešām tam tā ir jābūt? It sevišķi, ja pēc tīrīšanas Tavs divritenis būs vislabākajā darba kārtībā un Tu varēsi baudīt priekpilnus braucienus. Ja Tev ir aktuāla divriteņa tīrīšana, lasi tālāk:

Notīri riteņa ķēdi

Divriteņa tīrīšana vienmēr jāsāk ar ķēdi, atbrīvo to no uzkrātajiem dubļiem, eļļas un citiem netīrumiem. Šķietami sarežģīts sākums, bet atceries, ka vari izmantot priekšrocības, ko sniedz WD-40 BIKE produkti. Tavs divriteņa tīrīšanas process vairs nekad nebūs tāds pats kā iepriekš.

Notīri bremžu diskus

Nākamais, ja Tavam divritenim ir disku bremzes, uzturi tās vislabākajā stāvoklī. Lai pieredzētu vislabāko iespējamo braucienu, bremzēm ir jābūt absolūtā kārtībā. Lai to panāktu, izmanto izsmidzināmo attaukotāju, kas palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu.

Kas Tev jādara:

  • Uzsmidzini attaukotāju uz papīra dvieļa un notīri netīrumus no bremžu diskiem. Tieši tik vienkārši.
  • Mūsu attaukotājs noņems visus netīrumus, kas laika gaitā uzkrājušies uz bremžu diskiem. Pats labākais, mūsu WD-40 Degreaser neatstās ne mazākās pamanāmos tīrīšanas pēdas.

Noskalo netīrumus no divriteņa

Nākamais, būtiski divriteni nomazgāt, šajā procesā izmantojot arī piemērotus tīrīšanas līdzekļus. Divriteņa skalošanas laikā izmanto sūkli, šļūteni vai augstspiediena mazgātāju – un Tavs divritenis jau pavisam drīz būs tik tīrs, kā vēl nekad. Ja izvēlies izmantot augstspiediena mazgātāju, esi īpaši piesardzīgs  – atkāpies no riteņa, kā arī pasargā tā gultņus.

Nomazgā kārtīgi

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ar skalošanu vien nepietiks. Nepieciešams divriteni arī kārtīgi nomazgāt. Izmanto mazu birsti un atbrīvo divriteni no visiem atlikušajiem netīrumiem. Atkarībā no divriteņa kvalitātes, tas var uzkrāt vairāk, vai tieši pretēji – mazāk netīrumu. Lai cik daudz to arī būtu, no tiem nepieciešams atbrīvoties, un lai samazinātu pieliktās pūles, ņem talkā WD-40 Bike tīrīšanas līdzekļus.

Skalošana

Kad divritenis būs nomazgāts un attīrīts no visiem netīrumiem, pienācis laiks to kārtīgi noskalot ar tīru ūdeni. Ja būsi sekojis visiem augstāk minētajiem soļiem, Tavam ritenim jau šobrīd ir jābūt pavisam tīram.

Ķēdes pēcapstrāde

Noslēdzot tīrīšanas procesu, nepieciešams parūpēties arī par riteņa ķēdi. Lai baudītu vislīganāko braucienu, riteņa ķēdei vienmēr ir jābūt kārtīgi apstrādātai ar piemērotu smērvielu. Lai panāktu vislabāko rezultātu, izmanto WD-40 Bike produktus – Tev ir iespēja izvēlēties gan sauso, gan mitro smērvielu. Bet ja nevari izvēlēties, uzticies mums un izvēlies WD-40 All Conditions Lube smērvielu.

WD-40 All Conditions Lube ir paredzēts lietošanai visa veida laikapstākļos un garantē, ka ķēde tiks pasargāta no korozijas posta. Tas ir patīkams bonuss, vai ne?

Šeit variet atrast video, kurā īsumā izstātam kā WD-40 All Conditions Lube  palīdzēs apkopt velosipēda ķēdi.