Ļoti bieži mums ir ierobežots laiks un nepieciešams ātri un kvalitatīvi paveikt darbu. Ja velosipēds ir jāsaved kārtībā pēc iespējas ātrāk, tad ir iespējams atrast arī efektīvus risinājumus.  Lasiet tālāk un uzziniet sīkāk:

Dubļi un netīrumi

Pirmkārt, ir kārtīgi jānomazgā velosipēds ar kādu mazgāšanas līdzekli, lai tas būtu tīrs no visiem dubļiem un netīrumiem. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas, kārtīgi noskalojiet velosipēdu ar tīru ūdeni. Pirmais solis ir paveikts!

Ķēdes tīrīšana

Vēl viens svarīgs solis – pārliecināties, ka velosipēda ķēde ir tīra. Pie reizes arī novērtējiet tās vizuālo stāvokli un izvērtējiet, vai nav nepieciešama ķēdes maiņa. WD-40 Bike Degreaser būs lielisks palīgs, lai attīrītu velosipēda ķēdi no eļļu un netīrumu kārtas. Līdzeklis ir izstrādāts tieši šādai vajadzībai. Izsmidziniet līdzekli uz velosipēda ķēdes un atstājiet to iedarboties dažas minūtes. Pēc tam, izmantojot birstīti, notīriet ķēdi no atlikušās netīrumu un tauku kārtas. Ātri un vienkārši!

Ķēdes eļļošana

Nākamais solis ir ķēdes eļļošana, lai jūsu velosipēds varētu darboties un kalpot pēc iespējas labāk. Lai to izdarītu pareizi, ļaujiet velosipēdam dažas minūtes nožūt saulē. Tas nodrošinās, ka visi attaukošanas un mazgāšanas līdzekļi kārtīgi nožūst. Kad esat mazliet pagaidījuši, uzklājiet uz ķēdes virsmas nedaudz smērvielas. Tā kā jūsu laiks ir ierobežots, iegādājieties attaukošanas līdzekli, kurš ir viegli lietojams.

WD-40 All Conditions Lube būs lielisks palīgs ķēdes ieeļļošanā un aizsardzībā. Velosipēdu ķēdes smērvielai ir jāaizsargā velosipēdu ķēdi arī no korozijas posta. Mēs vēlamies tikai ietaupīt jūsu laiku, tādēļ iesakām pašus efektīvākos risinājumus.

Šeit variet atrast video, kurā īsumā izstātam kā apkopt velosipēda ķēdi: https://www.youtube.com/watch?v=SrGSnhHhnP4

Tīrs un spodrs velosipēds

Saglabājiet velosipēda rāmi spīdīgu velto tikai nedaudz laika. Izmantojot silikona līdzekļus velosipēda pulēšanai, jūs sasniegsiet spožus rezultātus. Vienkārši uzklājiet līdzekli velosipēda rāmim, izvairoties no disku bremžu rotoriem un pārslēdzējiem. Pēc uzklāšanas izmantojiet mīkstu drāniņu un nopulējiet velosipēdu. Līdzeklis nodrošinās to, ka dubļi un netīrumi tiks vairāk atgrūsti un velosipēds būs vieglāk mazgājams.

Pēdējais vārds..

Velosipēda tīrīšana īsā laikā nav neiespējama. Šis darbs prasa tikai nelielu piepūli WD-40 produkti krietni atvieglo šo procesu. Pēc WD-40 Bike produktu izmēģināšanas, velosipēdu tīrīšana vairs nešķiet tik sarežģīta.

Vairāk par WD-40 Bike produktiem lasiet šeit.