Kā pareizi mazgāt auto – soli pa solim

Vai jūs bieži mazgājiet automašīnu paša spēkiem? Ja tā, tad ir svarīgi rūpīgi notīrīt netīrumus un aplikumu, jo šie abi galvenie cēloņi lai sāktu veidoties korozija. Vienmēr ir iespējams izmantot automazgātuves pakalpojumus, ja ir nepieciešams ietaupīt laiku, bet šeit esam apkopojuši ceļvedi, ja tomēr esat izlēmis automašīnas mazgāšanai ķerties klāt paša spēkiem. Kā nekā nedrīkst aizmirst arī faktu, ka tīrs auto tomēr izskatās labāk nekā netīrs.

  1. Sagatavojieties automašīnas mazgāšanai

Nenovietojiet savu automašīnu tiešos saules staros, jo priekšlaicīga žāvēšana var atstāt pēdas uz auto virsbūves, kā arī automašīna sakarsīs un ūdens iztvaikos ātrāk nekā jūs to vēlēsieties. Pārbaudiet, vai esat kārtīgi aizvēris visus logus un durvis, jo nevēlaties, lai automašīnas salonā iekļūtu ūdens. Atbīdiet vējstikla slotiņas no stikla kā arī neaizmirstiet uzvilkt piemērotu apģērbu.

  1. Sagatavojiet visu nepieciešamo inventāru

Jums būs nepieciešama šļūtene, spainis, sūklis, birste, cimdi, dvielis un tīrīšanas līdzekļi. Automašīnas mazgāšanai ir nepieciešams diezgan daudz ūdens, tas protams mainās atkarībā no automašīnas izmēra (un cik tā ir netīra). Riepu tīrīšanai jums būs nepieciešama birste vai speciāli šim nolūkam paredzēti cimdi. Mikro šķiedras lupatiņas vai dvieļi būs noderīgi automašīnas slaucīšanai. Automašīnu mazgāšanas līdzekļus var iegādāties vietējos veikalos – sajaucot ar ūdeni vienmēr ievērot ražotāju ieteikumus.

  1. Noskalojiet automašīnas virsbūvi

Tīrs un spīdīgs auto - mazgāšana paša spēkiem

Tas palīdzēs noņemt vieglos netīrumus un dabūt tos ārā no grūti sasniedzamām vietām. Pacentieties maksimāli daudz notīrīt putekļus un gružus, lai mazgāšanas cimdi nepaliek pārāk netīri. Automašīnas mazgāšanas laikā ieteicams izmantot speciālos mazgāšanas līdzekļus, jo tie labāk palīdzēs notīrīt ceļa netīrumus, ceļa sāļus un dubļu šļakatas. Vienmēr ievērojiet ražotāja ieteikumus mazgāšanas līdzekļu lietošanā. Atcerieties, ka WD-40 Multi-Use-Product ir lielisks palīgs, lai noņemtu netīrumus, vecās uzlīmes, putnu mēslus, kā arī daudz ko citu!

  1. Notīriet riteņus

Riteņi mēdz būt automašīnas netīrākā daļa. Riteņu tīrīšanai izmantojiet suku, pēc tam izmantojiet mazgāšanas līdzekli un speciālo cimdu.

  1. Mazgāšana

Izmantojiet ziepjūdeni un nomazgājiet automašīnas virsbūvi. Pievērsiet īpašu uzmanību vietām, kas ir netīrākas. Nelietojiet automašīnas mazgāšanai birsti, jo tā var saskrāpēt pārklājumu. Kārtīgi noskalojiet automašīnu, lai noņemtu mazgāšanas līdzekli. Ja nepieciešams tad atkārtojiet šo procesu. Mēģiniet saglabāt visu automašīnas virsbūvi mitru, pretējā gadījumā vietās, kur ūdens ir nožuvis, var rasties kaļķaini pleķi un tas padarīs pulēšanas procesu grūtāku.

  1. Nosusiniet automašīnu

Mikro šķiedras dvieļi ir lieliski palīgi šim nolūkam, jo tie labi absorbē ūdeni. Pilnībā noslaukiet automašīnu neatstājot ūdens pēdas. Kad automašīnas virsbūve ir sausa, izmantojiet vasku, lai uzspodrinātu un aizsargkārtu krāsas pārklājumu. Izmantojiet WD-40 Multi-Use-Product, lai ieeļļotu un aizsargātu detaļas, kuras laika gaitā var sarūsēt.

Šeit variet atrast padomus kā pareizāk izmantot WD-40 produktu korozijas novēršanai.

Vairāk par WD-40 produktiem lasiet šeit.