Pateicoties tā brīnišķīgajām īpašībām, silikons tiek izmantots daudzos savienojumos un izstrādājumos, ieskaitot smērvielas. Runājot par smērvielām, kuru pamatā ir silikons, nevar noliegt, ka tās ir kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu mājsaimniecībās un ne tikai. Šie ir daži no iemesliem, kādēļ būtu jāizvēlas silikona smēreļļa:

Silikona smēreļļa var ieeļļot gandrīz visu

Viens no lielākajiem ieguvumiem, ko piedāvā silikona bāzes smērvielas, ir tas, ka tās spēj ieeļļot gandrīz visu. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par gumijas, plastmasas vai metāla izstrādājumiem. Smērvielas uz silikona bāzes var parūpēties par jebkuru no tām, jo ​​silikona eļļai piemīt īpaši lubricējošas īpašības. Tas nozīmē, ka uz silikona bāzes izgatavotās smērvielas ir efektīvas visiem priekšmetiem un mehānismiem, sākot no plastmasas detaļām līdz pat slēdzenēm, eņģēm un dzinējiem.

Tās var aizsargāt no mitruma

Vēl viens ieguvums, ko piedāvā smērvielas uz silikona bāzes, ir to spēja aizsargāt no mitruma. Smērvielas uz silikona bāzes veido aizsargslāni ikreiz, kad tās izsmidzina uz materiāla. Šis aizsargājošais slānis nodrošina materiālu aizsardzību pret ūdeni un mitrumu. Un kāpēc ir tik svarīgi aizsargāt materiālus no mitruma? Tas ir tāpēc, ka mitrums var bojāt materiālus, it īpaši tas attiecas uz metāliem. Mitrums, iespējams, ir lielākais metālu ienaidnieks, jo tas ir galvenais iemesls, kādēļ rodas korozija un rūsa. Tādēļ uz silikona bāzes izgatavotu smērvielu izmantošana būs lielisks risinājums, lai aizsargātu metālus no rūsas postījumiem.

Var palīdzēt, ja nepieciešams uzglabāt

Vai jūs kādreiz esat kaut ko nolicis uzglabāšanai ziemas sezonā un pēc tam nožēlojis savu lēmumu? Vai esat kādreiz saskārušies ar to, ka vērtīgs darbarīks pēc ziemas sezonas ir kļuvis nelietojams un ir sabojāts? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad jums jāzina, ka arī silikona bāzes smērvielas var palīdzēt šajā sakarā. Pirms ieziemojat savus darbarīkus ziemas sezonai, vispirms ieteicams tos sakopt. Kad tie ir notīrīti no visa veida netīrumiem un aplikuma, apsmidziniet tos ar silikona bāzes smērvielu. Šādu smērvielu mitrumizturīgā funkcija darīs brīnumus jūsu lietu aizsardzībai pret ziemas sezonas skarbajiem apstākļiem.

Silikona smēreļļa var palīdzēt apkopē

Mēs visi zinām, kā visiem sarežģītajiem mehānismiem, kurus mēs izmantojam savā ikdienas dzīvē, ik pa laikam ir nepieciešama apkope, vai ne? Vai jūs zinājāt, ka aerosoli uz silikona bāzes var būt ļoti noderīgi arī šajā darbā? Sākot ar dzinēju apkopi un beidzot ar svarīgu piederumu apkopi, smērvielas uz silikona bāzes var izmantot ļoti dažādiem darbiem un dažādiem mērķiem. Piemēram, automašīnu īpašniekiem ieteicams izsmidzināt šāda veida smērvielas uz auto apakšējās daļas, it īpaši sniega sezonā. Tas ir tāpēc, ka sniegs var veicināt mitruma veidošanos automašīnas apakšpusē un galu galā to sabojāt ar rūsu. Automašīnas apakšdaļas apsmidzināšana ar silikona bāzes smērvielām, novērš to.

Izmēģiniet WD-40 Specialist Silicone Spray nākamreiz, kad jums būs nepieciešama silikona smēreļļa!

Vairāk par WD-40 Specialist produktiem lasiet šeit.