Ierasts, ka uzsākot jauno gadu mēs apņemamies ko jaunu, bet nav teikts, ka tam ir jābūt tieši janvārī.. Ja nesanāca apņemties ko jaunu gada sākumā, tad neviens nav teicis, ka to nevar sākt arī februārī, vai ne? Tas nav nemaz tik sarežģīti, jo viss ar ko Tev ir jāsāk – jāpapildina savi WD-40 krājumi, ar kuru palīdzību tiks ievērojami atvieglota Tavu ikdienas pienākumu veikšana. Lūk būs daži no pielietojumiem, kāpēc uzsākt jaunu apņemšanos kopā ar WD-40 būs pareizā izvēle:

Aizsardzība pret rūsu

Vai vēlies iesākt gadu (vai mēnesi) ar metāla priekšmetu aizsargāšanu pret rūsas rašanos? Vai vēlies parūpēties, ka uz Taviem iemīļotajiem metāla priekšmetiem neparādās tik nepievilcīgie un draudīgie dzeltenīgas krāsas rūsas pleķi? Ja atbildēji apstiprinoši, tad jaunā apņemšanās Tev jāsāk ar WD-40. Neatkarīgi, vai tas ir jaunā zāģa asmens, vai kāds sens metāla priekšmets, kas ilgi priecējis Tavas acis – ar WD-40 varēsi aizsargāt kā vienu, tā otru.

Rūsas noņemšana

Vai biji apņēmies beidzot sākt sarūsējušo metāla detaļu aizstāšanu ar jaunām? Ko teiksi, ja mēs paziņosim, ka sarūsējušie priekšmeti vēl var kalpot? Kāpēc gan nesākt jaunu mēnesi ar sarūsējušo detaļu tīrīšanu, nevis nomaiņu? Tieši tā, WD-40 ne tikai aizsargās, bet arī palīdzēs atbrīvoties no rūsas. Vai tas nav lieliski?

Atbrīvošanās no krītiņu traipiem

Vai arī Tavs gads noslēdzās ar krītiņu radītajiem traipiem uz tapetēm? Ja atbildēji apstiprinoši, tad kāpēc gan jauno gadu neiesākt ar tapešu tīrīšanu, nevis jaunu līmēšanu? Viss kas Tev jādara – izsmidzini WD-40 uz netīrajām vietām, un, tiklīdz līdzeklis būs paveicis savu maģisko darbu, noslauki to ar sausu drānu. Lai gan krītiņu traips būs pazudis, krāsa būs tāda pati kā iepriekš. Svarīgi pieminēt, ka vispirms nepieciešams veikt nelielu izmēģinājumu kādā neredzamā vietā.

Atbrīvošanās no kafijas traipiem

Vai biji paredzējis gadu sākt ar jaunas garderobes iegādi, jo Tavas iepriekšējās drēbes bija sabojātas ar kafijas traipiem? Bet ja tā padomā, tie ir lieki tēriņi, jo ņemot talkā veco labo WD-40, varēsi kafijas traipus iztīrīt. Izsmidzini WD-40 uz traipa, un tas būs pazudis pirms būsi to pamanījis. Svarīgi, pirms izsmidzināšanas, vienmēr pārbaudiet uz apģērba mazāk redzamas vietas.

Ģitāras stīgu apkope

Vai arī Tu esi sirdī mūziķis? Vai arī Tavi pirksti spēj radīt brīnumainas skaņas, kad to varā nonāk ģitāra? Ja atbildēji apstiprinoši un vēlies, lai Tavs instruments būtu vislabākajā kārtībā, tad zini, ka Tavai ģitārai nepieciešama pienācīga apkope. Pirmā lieta, par ko parūpēties ir ģitāras stīgas – ja vien vēlies radīt brīnumainas skaņas, stīgām ir jābūt vislabākajā stāvoklī.

WD-40 maģiskās īpašības būs tieši nepieciešamais. Ar WD-40 ne vien pagarināsi stīgu mūžu, šādi samazinot savus tēriņus, bet arī paaugstināsi to skanēšanas kvalitāti.

Transportlīdzekļu un citu iekārtu ikgadējā apkope

Liela daļa cilvēku jauno gadu iesāk ar savu iekārtu un transportlīdzekļu, piemēram, sporta inventāra un motociklu apkopi. Šāda apkope var atstāt iespaidu gan uz iekārtu un inventāru nolietojumu, gan arī Tavu bankas konta apjomu. Kāpēc? Jo iekārtām un inventāram, ierasts, nepieciešamas regulāras apkopes. Bet ja šādu apkopi veicam reizi gadā – tas nozīmē, ka daļa remontdarbu ir iekavējušies, un to atrisināšana vēlāk nozīmē daudz sarežģītākus risinājumus. Tamdēļ, kāpēc gan jauno gadu nesākt ar WD-40 un tā iekļaušanu savās ikdienas gaitās. It sevišķi tas attiecas uz regulāru iekārtu un inventāra apkopi. Pamēģini, un pārliecinies, cik ļoti regulāra apkope ar WD-40 var palīdzēt pagarināt iekārtu un inventāra darbības mūžu, vienlaicīgi samazinot grūti nopelnītās naudas tēriņus.

Aizsardzība pret lapseņu pūžņiem

Lielākajā daļā pasaules, vasara ir visgarākais gadalaiks. Lai gan tas ir skaists un burvīgs laiks, māju īpašnieki zinās, ka vasara arī nozīmē lapseņu uzlidojumus un to pūžņu rašanos tik iemīļotajās mājās. Bet, no tā visa var izvairīties! Kā? Protams, izmantojot WD-40 maģiskās spējas! Viss kas Tev jādara, jāizsmidzina WD-40 vietās, kur iepriekš esi redzējis vai kur nākotnē varētu rasties lapseņu pūžņi. Un tas arī viss. Šādi varēsi parūpēties, ka Tavs gads ir brīvs no lapsenēm.

Kad apdomā visus augstāk minētos iemeslus pielietot WD-40, svarīgi zināt, ka tie ir tikai aisberga redzamā daļa kā WD-40 var palīdzēt. Vai Tev vēl ir šaubas, ka WD-40 var būt Tavs jaunā gada apņemšanās sabiedrotais?

Vairāk par WD-40 pielietojumiem variet apskatīt šeit.